• Ihrisko pre deti

• Potrebujeme Vašu pomoc !

OZ Cédrová deťom vyhlasuje verejnú zbierku na dofinancovanie ihriska deťom na školský dvor materskej školy Cédrová.

OZ Cédrová deťom bolo podporené v grantovom programe Projekty zamestnancov Partner Nadácie Volkswagen Slovakia sumou 2 400 eur.

O grant požiadalo 17 projektov a Nadácia Volkswagen Slovakia podporila 9, medzi ktorými sme finančnú podporu získali aj my.

Celková cena ihriska je 2632,80 eur.

Pomôžte nám, prosím, vyzbierať 232 eur a potešiť deti novými preliezkami.

Peňažné dary môžete zaslať na účet OZ Cédrová deťom:

IBAN SK31 8330 0000 0025 0245 4132

alebo

zo  srdca ďakujeme

• 2% pre Vaše deti

• Milí rodičia,

Vaše 2% z dane nám pomôžu zveladiť a doplniť školský dvor hrovými objektmi pre deti, doplniť a rozšíriť edukačné pomôcky, obohatiť a  zatraktívniť výchovno - vzdelávací proces.

Ďakujeme Vám za rozhodnutie venovať 2% z dane deťom našej materskej školy.

Bližšie informácie nájdete na https://mscedrova.edupage.org/a/oz-cedrova-detom-1

Kolektív MŠ a členovia OZ Cédrová deťom

• Poďakovanie

• Počas dvoch dní sa pánovi Hatašovi a partičke hokejbalistov, niektorým oteckom a maminám  a dvom kolegyniam podaril heroický výkon. Posadili 38 stromov a 50 kríkov, ktoré zabezpečili vo veľkej miere rodičia Rastíka a Simona. Vytvorili nám krásne a príjemné prostredie.

Patrí Vám veľké ďakujem.

Kolektív MŠ